flags

Prodej vypalovacích obtisků

Jsme dodavatelem kvalitních vypalovacích obtisků na sklo, porcelán a keramiku. Využijte náš jednoduchý systém eshopu, který vám zaručí komfortní objednání obtisků s dopravou přímo až k vám. Vyberte si obtisky podle druhu, motivu a velikosti.

Protože jsme nejen výrobcem obtisků, ale máme i vazby na jiné výrobní partnery v tomto oboru, nabízíme v současné době přímý prodej obtisků na výpal. Pokud jste designérem nebo dekoratérem porcelánu, skla, smaltu či keramiky, máte nyní jedinečnou možnost zakoupit vypalovací obtisky přímo z pohodlí vašeho počítače.

Náš eshop byl vystavěn s důrazem na jednoduchou obsluhu, rychlý výběr obtisků a snadný nákup. Velké výhody nabízí naše klientská sekce, ve které se vám po přihlášení zobrazí vaše minulé nákupy i současné objednávky, které můžete spravovat a sledovat jejich aktuální stav. Také vám usnadníme novou objednávku pomocí záznamů vašich předchozích nákupů. Další velkou výhodou jsou novinky, akce a výhodné nabídky, které vám odesíláme přímo do vašeho mailu.

Zaregistrujte se a budete mít své objednávky pod dohledem.

V případě, že byste chtěli přímo využít obchodní oddělení naší firmy jako výrobce, kontaktujte nás on-line formulářem. Pomůžeme vám s výběrem a dodáním přímo na místo určení. Pokud zanecháte vzkaz, budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Navštivte náš e-shop ZDE

Poptávkový formulář