flags

Naše firma DREAMART je na trhu od roku 2010, ale její historie sahá už do roku 2005, kdy jsme začali své první produkty vyrábět v garážové dílně. Od té doby jsme se tvrdou prací a získáváním zkušeností vypracovali až v dnešní moderní a spolehlivou společnost, která se může pochlubit nejen referencemi od těch největších a nejprestižnějších firem a designérů na trhu, ale i od malých a tradičních keramikářů a dekoratérů. Zde je malá ukázka našich referencí.

Historie společnosti G. Benedikt se začala psát v roce 1882, kdy bratři Benediktové založili ve Dvorech továrnu na porcelán, která byla na počest svých zakladatelů pojmenována "Gebrüder Benedikt". První porcelánové výrobky pro hotely a restaurace se začaly vyrábět po roce 1958.

Pokud je gastronomie a hotelnictví v Rakousku měřítkem kvality služeb a pohostinnosti, pak hotelový porcelán značky Lilien Austria má nemalou roli na tomto úspěchu.

Věhlas sklárny Moser je od samého počátku založen na rukodělném umění mistrů sklářů, brusičů, malířů a rytců. Každé vytvořené dílo je jedinečné a vyžaduje precizní zvládnutí celého procesu ruční výroby krok za krokem.

Goldfinger porcelán se zabývá malosériovou výrobou keramiky a porcelánu. Zaměřuje se na technologicky náročnější a neobvyklé postupy.

Firma SMALTUM s.r.o., založená v roce 2002, je jednou z mála českých manufaktur zabývajících se výhradně zpracováním smaltovaného nádobí a drobností ze smaltu originálním a unikátním způsobem.Jiří Votruba, český malíř, grafik a ilustrátor, je umělcem s charakteristickým rukopisem, který vytváří grafiku pro originální suvenýry.